ZADZWOŃ 500 896 049 Dojazd Gratis!

Polub nas na facebooku i zdobądź 20% rabatu!

Sprzątanie biur – Gdańsk

 

Wiele osób spędza w biurze prawie tyle samo czasu, co w domu, dlatego coraz więcej przedsiębiorców przykłada baczną uwagę do czystości w firmie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom uruchomiliśmy usługę profesjonalnego sprzątania biur i powierzchni biurowych. Działamy przede wszystkim na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, ale oczywiście nie ma dla nas żadnego problemu, aby dojechać do zlecenia poza granicami Trójmiasta. Nasza firma sprzątająca wykonuje wszystkie najpotrzebniejsze prace, by doprowadzić Twoje biuro do idealnego stanu. Zajmujemy się praniem dywanów oraz wykładzin, myciem okien (również na wysokości!) czy też praniem mebli tapicerowanych. Dokładny cennik za kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowej ustalamy indywidualnie, cena uzależniona jest między innymi od stopnia zabrudzenia czyszczonych miejsc, skali zamówienia czy terminu realizacji.

 

Zakres usługi

  • odkurzanie podłóg,
  • wycieranie kurzy,
  • porządkowanie stanowisk pracy,
  • mycie okien,
  • pranie wykładzin,
  • uzupełnianie środków czystości,
  • inne czynności na życzenie klienta.

Cennik

sprzątanie biura do negocjacji

Gdańsk - profesjonalna firma sprzątająca biura

Stan biura wpływa na efektywność i satysfakcję z wykonywanej pracy – każdy z nas woli spędzać czas w przyjemnych warunkach. Jeśli nic nas nie rozprasza, to pracujemy po prostu wydajniej. Dlatego bardzo ważne jest regularne dbanie o czystość i sprzątanie powierzchni biurowej. Jeżeli Twoje biuro mieści się w osobnym budynku, to możemy zadbać nie tylko o czysty wygląd wnętrz, ale również o atrakcyjny wygląd otoczenia firmy. Wyczyścimy podjazd, kostkę brukową, a nawet dach lub ogrodzenie.

Cennik sprzątania biur w Gdańsku

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, to zapraszamy do kontaktu i umówienie się na spotkanie w celu wyceny. Wspólnie ustalimy zakres sprzątania, a także atrakcyjny dla Ciebie cennik za wykonane prace. Dzięki pracom naszej firmy sprzątającej Twoja przestrzeń biurowa będzie lśniła jak nigdy! Wypróbuj usługi Dr Clean, gwarantujemy profesjonalne sprzątanie biura, w niskiej cenie!