ZADZWOŃ 500 896 049 Dojazd Gratis!

Polub nas na facebooku i zdobądź 20% rabatu!

Mycie okien - Gdańsk

 

Okna to wizytówka, ale również ozdoba każdego mieszkania, domu czy biura i chociażby z tego powodu powinny być zawsze czyste i lśniące. Nie wszyscy jednak znajdują czas pośród swoich codziennych obowiązków na dokładne mycie szyb, inni nie przepadają za walczeniem z uporczywymi smugami, nie wszyscy również posiadają sprzęt i uprawnienia do mycia okien na wysokościach. Wszystkim, którzy chcieliby bez wysiłku cieszyć się czystymi oknami i szybami bez zacieków, Dr Clean proponuje kompleksowe usługi z zakresu mycia okien w przyjaznych cenach. Działamy na terenie całego Gdańska, oferujemy również korzystne cenowo usługi mycia okien na wysokości. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a także z dostępnym na stronie cennikiem usług.

Zakres usługi

  • mycie szyb,
  • mycie ramy na zewnątrz,
  • mycie ramy wewnątrz,

Cennik

okno jednoskrzydłowe 15 zł
okno dwuskrzydłowe 20 zł
drzwi balkonowe 20 zł
okna wysokie 5 zł/m2

Mycie okien na wysokości

Mycie szyb i okien na wysokościach wymaga zastosowania specjalnego sprzętu i odpowiednich kwalifikacji osoby wykonującej tę czynność. Dr Clean to profesjonalna firma sprzątająca z Gdańska. Oferujemy preferencyjne ceny (cennik dostępny jest na stronie), zajmujemy się m.in. kompleksowym myciem szyb i okien, w tym również myciem okien na wysokości, nie tylko w Gdańsku, ale na terenie całego Trójmiasta i okolic. Dysponujemy fachowym sprzętem, nasi specjaliści wiedzą, co zrobić, by szyby były lśniące, a także pozbawione smug i zacieków. Działamy według cennika dostępnego na naszej stronie, staramy się, by ceny naszych usług były dla Państwa jak najbardziej atrakcyjne.

Mycie okien – cennik

Działamy na terenie Gdańska i Trójmiasta. Wszystkich Państwa, którzy chcieliby skorzystać z oferty mycia okien, w tym mycia szyb na wysokości, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponadto dokładamy starań, aby zarówno oferta Dr Clean, jak i proponowane przez nas ceny, były możliwie najkorzystniejsze dla klienta. W przypadku większych zleceń istnieje możliwość negocjacji cen.