ZADZWOŃ 500 896 049 Dojazd Gratis!

Polub nas na facebooku i zdobądź 20% rabatu!

Mycie ciśnieniowe - Gdańsk

 

Mycie ciśnieniowe, to tania, szybka i bardzo efektywna metoda czyszczenia powierzchni zewnętrznych. Wysokie ciśnienie wody, wytwarzane w specjalnych urządzeniach do czyszczenia, pozwala znacząco odmłodzić i odświeżyć wygląd chodnika, dachu, elewacji czy tarasu. Dodatkowo przy myciu ciśnieniowym nie wykorzystuje się środków chemicznych, dzięki czemu taki zabieg jest przyjazny dla środowiska, w tym dla roślin rosnących w pobliżu czyszczonej powierzchni. Zajmujemy się myciem ciśnieniowym głównie na terenie Gdańska.

Zakres usługi

  • środki chemiczne,
  • praca sprzętu,
  • transport,
  • zabezpieczenie terenu,

Cennik

mycie kostki brukowej od 4 zł/m2
mycie elewacji od 10 zł/m2
mycie dachów od 12 zł/m2
usługi specjalne do negocjacji

Mycie kostki brukowej - Gdańsk

Czyszczenie dużych powierzchni kostki brukowej jest bardzo żmudną i czasochłonną pracą. Najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest wykorzystanie metody ciśnieniowej do wyczyszczenia chodnika czy podjazdu. Ten sposób pozwala dokładnie, metr po metrze umyć kostkę brukową, nie ingerując w przestrzeń dookoła, jak dzieje się to przy wykorzystaniu środków chemicznych. Unika się również męczącego, długotrwałego szorowania powierzchni. Mycie kostki brukowej wykonujemy przede wszystkim na terenie Gdańska, po wcześniejszym umówieniu się na taką usługę.

Tanie mycie elewacji w Gdańsku

Ciśnienie wytwarzane w profesjonalnych myjkach jest na tyle duże, żeby skutecznie zmyć brud ze ścian budynku, ale jednocześnie nie uszkodzić elewacji. To bardzo ważne, żeby elewacja po zakończeniu wyglądała jak nowa i nie miała na sobie żadnych dodatkowych uszkodzeń. Mycie elewacji dla mieszkańców Gdańska wiąże się z niewielkim kosztem, ceny zaczynają się już od 10 złotych za metr kwadratowy powierzchni.

Mycie dachów metodą ciśnieniową – Gdańsk

Mycie dachów metodą ciśnieniową, ze zrozumiałych względów (wysokość, odpowiednie zabezpieczenia) jest usługą odrobinę droższą od czyszczenia elewacji czy kostki brukowej. Jednak również w tym przypadku cena mycia nie jest wysoka – zaczyna się już od 12 złotych za metr kwadratowy. Zapraszamy mieszkańców Gdańska do kontaktu i umówienia się na mycie dachu metodą ciśnieniową.