ZADZWOŃ 500 896 049 Dojazd Gratis!

Polub nas na facebooku i zdobądź 20% rabatu!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

Tak. Dojeżdżamy do miejscowości znajdujących się w okolicach Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jeśli pilnie potrzebujesz prania dywanu, kanapy lub innej usługi, którą możemy dla Ciebie wykonać dotrzemy do Ciebie jak najszybciej.

 

Maszyna parowa, której używamy generuje parę wodną o temperaturze 184°C. W takich warunkach wszystkie mikroorganizmy giną, gdy powierzchnia jest czyszczona. Wysoka temperatura zabija między innymi niebezpieczne wirusy, bakterie oraz roztocza, które bardzo często wywołują reakcje alergiczne.

 

Tak. Jesteśmy płatnikiem VAT i na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Oczywiście świadcząc usługi sprzątania i czyszczenia dla firm faktura VAT jest domyślnym dokumentem potwierdzającym sprzedaż.

 

Na życzenie klienta generujemy link do płatności kartą, który wysyłamy mailowo. Płatności realizujemy przy pomocy sprawdzonego i bezpiecznego portalu Przelewy24.

 

Prace, które są niestandardowe wyceniamy na podstawie stopnia zabrudzenia, wielkości zamówienia, terminu realizacji oraz użytej technologii. Nasza firma używa m.in. myjek parowych, odkurzaczy ekstrakcyjnych, szorowarek oraz innych sprzętów. Użycie każdego z nich wiąże się z innymi kosztami.

 

W przypadku większych zamówień cena jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Również prace takie jak sprzątanie po remontach, pranie dużych powierzchni wykładzin, czyszczenie maszyn przemysłowych oraz inne prace, których nie da ująć się w cenniku wyceniane są w trakcie negocjacji.

 

Oczywiście! Lubimy wyzwania i sprostamy najtrudniejszym zadaniom jakie przed nami postawisz. Posiadamy szerokie grono współpracowników, którzy pomagają nam wykonać najtrudniejsze prace. Dzięki temu nawet czyszczenie elewacji, dachów i alpinistyczne mycie okien nie jest dla nas problemem.

 

Czasami zachodzi potrzeba, że wykonanie usługi w nocy jest jedynym możliwym dostepnym terminem. Zdarza się to często w przypadku restauracji, hoteli oraz innych lokali usługowych. Zawsze odpowiadamy na potrzeby klientów i jeśli usługa musi być wykonana w nocy, na pewno spróbujemy.

 

Dojazd na terenie Trójmiasta jest bezpłatny. Poza granicami Trójmiasta dojazd kosztuje 1 zł/km licząc od granic administracyjnych miast Gdańska, Gdyni i Sopotu.